TOP 7 postów z 2019 roku!

T

Cześć Przyjaciele!

W 2019 roku napisałem dla Was i opublikowałem 115 wpisów na blogu 7 zdjęć z Gdańska!

W sumie wygenerowały ponad 39 tyś wyświetleń, ale aż 6600 odsłon to zasługa tylko SIEDMIU najlepiej klikanych postów.

Poniżej macie TOP 7 postów ze wszystkich 115 jakie puściłem w 2019 roku. Być może ktoś z Was jeszcze ich nie widział? Może warto udostępnić je u siebie na facebook’u?

Ważna sprawa! Nim przejdziecie dalej, pamiętajcie, że publikuje również na facebooku, o TUTAJ. Znajdziecie tam wiele zdjęć i przemyśleń oraz link do każdego nowego wpisu na blogu.

Zachęcam do reakcji i zapraszam dalej 🙂

1. Siedem ulic pokazujących jak ciekawym miastem jest Gdańsk #5 (klik)

Seria wpisów “Siedem ulic…” wywróciła statystyki bloga. Piąta część była pierwszą wypuszczoną w 2019 roku i jest drugim najchętniej odwiedzanym wpisem na moim blogu. Ulice Kaletnicza, Czecha, Kościuszki czy Przybrzeżna okazały się kluczem do pokazania jak ciekawy jest Gdańsk. Ten wpis zyskał 1171 wyświetleń.

2. Oto siedem miejsc, dzięki którym poznasz mniej turystyczny, a piękny Gdańsk (klik)

Wpis z maja 2019 roku, zyskał aż 1141 odsłon. Pokazałem w nim miejsca, które nie są odkrywane przez przyjezdnych w pierwszej kolejności, a mają potencjał i są piękne. Pisząc o tych siedmiu miejscach, pomyślałem że ktoś mógłby w zależności co zobaczy, poznać zupełnie inny Gdańsk.

3. 7 ciekawostek o Bazylice Mariackiej w Gdańsku (klik)

Ten post okazał się ewenementem. Łącznie do chwili publikacji tego wpisu, zyskał 1044 wyświetlenia, aczkolwiek jest coś, o czym warto wspomnieć. W lutym, zaraz po publikacji, miał trochę ponad 600 wyświetleń, dodatkowe 400 dochodziło przez resztę roku. Wszystko ze względu na wysokie pozycjonowanie w google. Jeśli wpiszecie w google frazę – “bazylika mariacka ciekawostki” – mój wpis jest na pierwszym miejscu. Bardzo mnie to cieszy, że mogę docierać do jeszcze większej ilości osób 🙂

4. Siedem ulic pokazujących jak ciekawym miastem jest Gdańsk (klik)

Pierwszy wpis z serii “Siedem ulic…”, który opublikowałem jeszcze w 2018 roku. Łącznie ma 1420 wyświetleń, jednak aż 935 odsłon zyskał w 2019 roku! Dzięki temu jak zaskoczył pierwszy taki post, wiedziałem, że będę chciał kontynuować tę serię.

5. Siedem ulic pokazujących jak ciekawym miastem jest Gdańsk #6 (klik)

Szósta odsłona “Siedmiu ulic…” zebrała aż 853 wyświetlenia. W marcu napisałem m.in. o ulicach Długiej, Wileńskiej, Chmielnej czy Dubois. Czytając i dzisiaj ten wpis, jestem zadowolony i szczęśliwy z racji tego jak ciekawym miastem jest Gdańsk.

6. Siedem ulic pokazujących jak ciekawym miastem jest Gdańsk #8 (klik)

W TOP 7 postów z 2019 roku znalazł się jeszcze jeden z serii “Siedem ulic…”. Odsłonę ósmą opublikowałem w czerwcu i pamiętam, że zdjęcia niemal wszystkich tych ulic zrobiłem jednego dnia przejeżdżając 50 km rowerem 😉 Wpis zyskał 772 wyświetlenia.

7. Cztery mało znane i doceniane parki w Gdańsku (klik)

Na siódmym miejscu z liczbą 688 wyświetleń znalazł się wpis opisujący cztery mniej znane Gdańskie parki. Staram się robić przeciwwagę do miejsc znanych i obleganych miejsc w mieście, stąd również takie zestawienie.

Kilka (ważnych) słów na koniec

Wiecie z czego cieszę się najmocniej? Najbardziej raduje mnie fakt, iż zdecydowana większość miejsc z tych postów to miejsca raczej powszechnie nie uznawane za ciekawe czy interesujące. Mimo tego udało mi się pokazać je sporej ilości osób.

Oczywiście będę to kontynuował w 2020 roku. Mam swoje pomysły, ale jeśli macie jakiś swój pomysł na pokazanie Gdańska, zapraszam do komentowania 🙂

Strona na facebook’u -> 7 zdjęć z Gdańska (klik)

Odkrywajcie Gdańsk, pokazujcie innym i cieszcie się tym! Pozdrawiam, Cześć!

O autorze

Kamil Sulewski

Cześć, jestem Kamil. W wieku osiemnastu lat zainteresowałem się Gdańskiem i generalnie miejskością, co wciągnęło mnie bez końca. Interesuje się historią miasta, inwestycjami, lecz nade wszystko świadomym kontaktem z przestrzenią publiczną.

Dodaj komentarz

O Mnie

Kamil Sulewski

Cześć, jestem Kamil. W wieku osiemnastu lat zainteresowałem się Gdańskiem i generalnie miejskością, co wciągnęło mnie bez końca. Interesuje się historią miasta, inwestycjami, lecz nade wszystko świadomym kontaktem z przestrzenią publiczną.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ostatnie wpisy

Archiwa