Cześć Przyjaciele! Witajcie czterdziestej siódmej odsłonie z serii wpisów – “przemyślenia i refleksje”. Jak zwykle wybieram siedem nietuzinkowych (mniej lub bardziej) miejsc, pisząc na ich temat to co aktualnie siedzi mi w głowie 🙂 Nie przedłużając, zapraszam do zdjęć i przemyśleń 🙂 1. Aniołki położone są między Śródmieściem a Wrzeszczem, czyli dwoma “dużymi...








