7 najlepiej wyświetlanych artykułów na blogu w 2022 roku

7

Cześć Przyjaciele!

W 2022 roku na blogu ukazało się łącznie 105 artykułów. Publikowałem i wciąż publikuje w systemie dwa razy w tygodniu – w niedzielę i czwartki. Łącznie przez cały ten czas na blogu 7 zdjęć z Gdańska odnotowałem ponad 220 tysięcy odsłon, za co BARDZO serdecznie Wam dziękuję. Na tę liczbę składają się wpisy z całego 2022 roku, jak również te z poprzednich lat, o czym przekonacie się poniżej. To mniej niż rok temu, ale i tak jestem zadowolony.

Przez cały rok starałem się pokazywać piękny, różnorodny i ciekawy Gdańsk. I tak patrząc na tytuły kolejnych artykułów jestem BARDZO zadowolony. Lwią część zajmują wpisy typu “7 miejsc w Gdańsku, które…” i tutaj szczególnie z niektórych konkretnych jestem zadowolony. Opisałem i pokazałem kilkanaście swych “miejskich podróży”, zdjęcia Gdańska z drona, serię wpisów jak np. “7 ulic pokazujących jak ciekawym miastem jest Gdańsk” lub “Gdańskie bloki i z nich widoki”. Nie mogę nie wspomnieć o “Projekcie dzielnicowym”, w którym pokazałem MASĘ ciekawych miejsc w różnych dzielnicach oraz “Miejskich Inspiracjach”, które mają już ponad setkę wpisów i wiele wiele innych.

W sumie w 2022 roku aż 38 wpisów przekroczyło 1000 odsłon, z czego 19 wpisów 2000 odsłon. Nie sposób więc wypisać i pokazać każdego z osobna 🙂

W tym podsumowującym artykule, zajmę się najlepszą siódemką, czyli siedmioma artykułami na blogu, które uzyskały w 2022 roku NAJWIĘCEJ odsłon (podpowiem, nie każdy został opublikowany w minionym roku).

Zapraszam serdecznie do przeglądu i lektury 🙂

Pozycja siódma – “7 miejsc w Gdańsku, doskonałych na romantyczny spacer” – 6215 odsłon

Wpis z marca 2021 roku, można rzec “wystrzelił” (jak na moje zasięgi) właśnie w 2022 roku. Opisałem 7 miejsc w Gdańsku, które bardzo fajnie spełnią się w roli tła romantycznych spacerów. Takie zestawienia robiłem już kilka lat przed założeniem bloga. Ów artykuł ma łącznie 10406 wyświetleń i cieszę się, że wciąż jest czytany, mimo, iż chyba tylko raz w ciągu roku go udostępniałem.

Pozycja szósta – „Niełatwo tutaj trafić, łatwo się zachwycić – 7 ukrytych i stosunkowo trudno dostępnych miejsc w Gdańsku” – 6375 odsłon

Artykuł opublikowany w czerwcu 2022 roku, zatem każdą z 6375 odsłon uzyskał w minionym roku. Cieszę się z niego, ponieważ rzeczywiście pokazałem miejsca, które są ukryte jak na miejskie standardy. Dodatkowo są to miejsca urocze! Zatem tytuł jest na miejscu. Zawsze staram się, by tytuł pokazywał to co rzeczywiście zamieściłem w danej publikacji.

Pozycja piąta – “7 fajnych miejsc na spacer w Gdańsku” – 6379 odsłon

Oto wpis z września 2019 roku, zatem mający już ponad 3 lata. W latach 2019-2021 uzyskał około 3 tysięcy odsłon, zatem to 2022 rok był dla niego najłaskawszy. Postarałem się tutaj o zestawienie raczej większości z Was znanych szlaków, dość łatwo dostępnych, ładnych jeśli chodzi o krajobrazy i pokazujących różnorodność Gdańska.

Pozycja czwarta – “Dlaczego Gdańsk NIE JEST ładny? 7 konkretnych przykładów” – 7089 odsłon

Wpis z grudnia tego roku, który narobił nieco “szumu”. Generalnie opublikowałem DWA artykuły. W pierwszym pokazałem “Dlaczego Gdańsk JEST ładnym miastem? 7 konkretnych powodów!” zaś później, dla równowagi, wpis pokazujący minusy naszego miasta. Jak widać zyskał on prędko ponad 7 tysięcy odsłon. Zostałem “zjechany” (nie przez wszystkich oczywiście), że jak to tak… przecież Gdańsk jest wspaniały i w ogóle piszę głupoty.

To prawda, opublikowałem niemal 800 wpisów, z których 99,9999999 % to chęć pokazania pięknego i ciekawego Gdańska. Wpis “Dlaczego Gdańsk JEST ładnym miastem? 7 konkretnych powodów” uzyskał… 220 odsłon. I tutaj jest odpowiedź.

Czytajmy więcej niż tytuł i zapoznajmy się z choćby kilkoma artykułami. Napisałem ich ponad 800 a nie jeden lub dwa.

Pozycja trzecia – “Gotowy plan na 3 dni w Gdańsku” – 10465 odsłon

Wpis z 2020 roku, który wymyśliłem specjalnie po to, by każdy chętny miał ciekawy i gotowy plan na zwiedzanie Gdańska w 3 dni. Marzyłem, by ten wpis żył i był wyświetlany długo po jego publikacji. Tak się właśnie dzieje! Jak widzicie w całym 2022 roku artykuł uzyskał 10465 odsłon, ale łącznie ma ich 28274, czyli jest pierwszy pod tym względem na blogu. Cieszę się mocno i liczę, że wciąż będziecie go czytać.

Pozycja druga – “7 miejsc, które warto odwiedzić w Oliwie (projekt dzielnicowy) – 10888 odsłon

Na drugim miejscu znalazł się artykuł z maja 2021 roku, pokazujący 7 miejsc, które warto odwiedzić w Oliwie. To wpis z projektu dzielnicowego, który jest moim “oczkiem w głowie”, gdyż bardzo się staram, byście mieli opisane miejsca oraz trasy spacerowe z KAŻDEJ dzielnicy w Gdańsku. Oliwa klika się najczęściej (razem ten wpis ma już 13831 odsłon), ale również miejsca we Wrzeszczu lub Brzeźnie mają “wzięcie”. Cieszę się, że moja praca nie idzie na marne, bowiem robię to dla Was.

Pozycja pierwsza – “7 ulic w Gdańsku, gdzie czas zatrzymał się lata temu” – 15899 odsłon

Niekwestionowanym liderem wyświetleń w 2022 roku został artykuł pt. “7 ulic w Gdańsku, gdzie czas zatrzymał się lata temu”. Jak na możliwości mojego bloga niemal 16 tysięcy odsłon to BARDZO dużo. Niełatwo jest wejść na ten wyższy poziom wyświetleń, po prostu trzeba trafić z tytułem, tematem i liczyć na algorytm FB (głównie tam promuje wpisy). Często bardzo ciekawe i wartościowe treści mają po 100-300 odsłon. Jednakże w tym wypadku było spore poruszenie i cieszę się, że trafiłem do tylu z Was.


Kilka (ważnych) słów na koniec

Dziękuję za wizytę na blogu i lekturę tego wpisu. Czekają na Was jeszcze jeden wpis, w którym podsumuje rok 2022 na blogu.

Jeśli nie widziałeś powyższych wpisów, zapraszam do ich przeczytania.

Zachęcam również lajkowania strony “7 zdjęć z Gdańska” na FB jak i 7_zdjec_z_gdanska na Instagramie. Możesz to zrobić poniżej.

Odkrywajcie Polskę, pokazujcie innym i cieszcie się tym! Pozdrawiam, Cześć!

O autorze

Kamil Sulewski

Cześć, jestem Kamil. W wieku osiemnastu lat zainteresowałem się Gdańskiem i generalnie miejskością, co wciągnęło mnie bez końca. Interesuje się historią miasta, inwestycjami, lecz nade wszystko świadomym kontaktem z przestrzenią publiczną.

Dodaj komentarz

O Mnie

Kamil Sulewski

Cześć, jestem Kamil. W wieku osiemnastu lat zainteresowałem się Gdańskiem i generalnie miejskością, co wciągnęło mnie bez końca. Interesuje się historią miasta, inwestycjami, lecz nade wszystko świadomym kontaktem z przestrzenią publiczną.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ostatnie wpisy

Archiwa