7 najlepiej wyświetlanych artykułów na blogu w 2023 roku

7

Cześć Przyjaciele!

W 2023 roku na blogu ukazało się łącznie 105 artykułów. Publikowałem i wciąż publikuje w systemie dwa razy w tygodniu – w niedzielę i czwartki. Łącznie przez cały miniony rok na blogu 7 zdjęć z Gdańska odnotowałem ponad 320 tysięcy odsłon, za co BARDZO serdecznie Wam dziękuję. Na tę liczbę składają się wpisy z całego 2023 roku, jak również te z poprzednich lat, o czym przekonacie się poniżej. To wynik najlepszy w historii bloga, a ogólnie dochodzimy do miliona odsłon.

Przez cały rok starałem się pokazywać piękny, różnorodny i ciekawy Gdańsk. I tak patrząc na tytuły kolejnych artykułów jestem BARDZO zadowolony. Lwią część zajmują wpisy typu “7 miejsc w Gdańsku, które…” i tutaj szczególnie jestem zadowolony, bowiem to one przyciągają Was, czytelników bloga. Opisałem i pokazałem kilka “miejskich podróży”zdjęcia Gdańska z drona, serię wpisów jak np. “7 ulic pokazujących jak ciekawym miastem jest Gdańsk” lub “Gdańskie bloki i z nich widoki”. Nie mogę nie wspomnieć o “Projekcie dzielnicowym”, który w minionym roku doczekał się szczęśliwego końca, “Miejskich Inspiracjach”, które mają już ponad setkę wpisów oraz nowej serii, opowiadającej o Ciekawostkach Gdańskich dzielnic.

W sumie w 2023 roku aż 61 wpisów przekroczyło 1000 odsłon, z czego 27 wpisów 2000 odsłon, zaś 12 artykułów zanotowało powyżej 5000 wyświetleń. Dawniej o takich wynikach mogłem pomarzyć.

W tym podsumowującym artykule, zajmę się najlepszą siódemką, czyli siedmioma artykułami na blogu, które uzyskały w 2023 roku NAJWIĘCEJ odsłon (podpowiem, nie każdy został opublikowany w minionym roku, gdyż niektóre starsze wpisy cały czas są popularne).

Zapraszam serdecznie do lektury 🙂


Pozycja siódma – “7 fajnych miejsc na spacer w Gdańsku” – 7949 odsłon

Artykuł pod tytułem “7 fajnych miejsc na spacer w Gdańsku” opublikowałem w 2019 roku. Przez pierwsze dwa lata, zyskał jedynie kilkaset odsłon, dopiero od 2021 roku zaczął być chętniej czytany. Z roku na rok zyskuje na popularności i nieskromnie pisząc, nie dziwię się 😉 To zestawienie serio ciekawych tras spacerowych, które są różnorodne, ciekawe, niesztampowe i dające razem fajne spojrzenie na miasto.

Pozycja szósta – “7 miejsc, które warto odwiedzić w Oliwie (projekt dzielnicowy)” – 8379 odsłon

Projekt dzielnicowy to jedna z tych serii wpisów, z których jestem najbardziej dumny. Raz, że zrobiłem to od początku do końca i macie moi Drodzy łącznie kilkaset świetnych miejsc w różnych dzielnicach miasta, a dwa, że kilka artykułów zyskało na popularności. Jednym z takich artykułów jest ten, ukazujący 7 miejsc, które warto odwiedzić w Oliwie. Od początku, czyli 2021 roku, wpis zyskał ponad 22 tysiące odsłon. W tym czasie najwięcej ich było w 2022 roku, ale i rok 2023 był ZACNY.

Pozycja piąta – “Gotowy plan na 3 dni w Gdańsku! (mapa z trasami, ważne miejsca, informacje praktyczne)” – 11360 odsłon

Ów artykuł opublikowałem na blogu w 2020 roku. Moim zamiarem było to, aby trafił do jak największego grona odbiorców, którzy planują urlop, wakacje lub weekend w Gdańsku. I wiecie co? Udało się, z czego jestem szalenie szczęśliwy. W każdym roku “Gotowy plan na 3 dni w Gdańsku!” odnotowuje sporo odsłon, ale rok 2023 był rekordowy. Ogólnie artykuł został wyświetlony niemal 40 tysięcy razy, co jest rekordem na moim blogu.

Pozycja czwarta – “7 miejsc w Gdańsku poprawiających humor – jak miasto może pomóc w walce ze smutkiem” – 12670 odsłon

Trzy powyższe artykuły zostały opublikowane przed 2023 rokiem, zaś tym razem mamy wpis, który doczekał się publikacji pod koniec marca zeszłego roku. Cieszę się bardzo, ponieważ “przemyciłem” trochę wartościowego przekazu do artykułu, który uzyskał ponad 12,5 tysiąca odsłon. Swoją drogą muszę wrócić do tematów oscylujących wokół relacji nas z miastem.

Pozycja trzecia – “7 mało znanych, a ładnych ulic w Gdańsku” – 19739 odsłon

Na “pudle” mamy już poważne jak na moje możliwości odsłony 😉 Na początku 2023 roku wypuściłem wpis, który jak zakładałem, może być popularny. Opisałem siedem stosunkowo mało znanych, a ładnych ulic w Gdańsku, na zdjęcie tytułowe dodałem ulicę Ojcowską i jest! Niemal 20 tysięcy wyświetleń.

Pozycja druga – “Nieoczywisty Gdańsk – 13 miejsc/atrakcji, o których prawdopodobnie nie słyszałeś” – 20342 odsłony

Na miejscu drugim wpis, z którego jestem BARDZO zadowolony. Pamiętam, jak temat kiełkował mi w głowie, jak zapisałem siedem, ale postanowiłem dodać jeszcze kilka pozycji i padło na 13 nieoczywistych miejsc/atrakcji w Gdańsku. Oczekiwania miałem duże, choć z drugiej strony na nic się nie nastawiałem, gdyż bywa różnie. Wpis uzyskał do dzisiaj ponad 20 tysięcy odsłon, co uważam za świetny wynik.

Pozycja pierwsza – “7 miejsc w Gdańsku, którymi zaskoczysz swoich bliskich, przyjaciół i znajomych” – 21982 odsłony

Najlepiej wyświetlanym artykułem w 2023 roku na blogu 7 zdjęć z Gdańska został wpis pt. “7 miejsc w Gdańsku, którymi zaskoczysz swoich bliskich, przyjaciół i znajomych”. Niemal 22 tysiące odsłon cieszy tym mocniej, że serio nie spodziewałem się, że akurat to zestawienie przypadnie Wam do gustu. Rzecz jasna polecam Wam lekturę owego wpisu, gdyż propozycje są ciekawe i jak znalazł na ładne słoneczne dni.


Kilka (ważnych) słów na koniec

Dziękuję za wizytę na blogu i lekturę tego wpisu. Czekają na Was jeszcze jeden wpis, w którym podsumuje rok 2023 na blogu.

Jeśli nie widziałeś powyższych wpisów, zapraszam do ich przeczytania.

A tutaj możecie dobrowolnie wesprzeć mą działalność, stawiając mi kawkę  Dziękuję!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zachęcam również lajkowania strony “7 zdjęć z Gdańska” na FB jak i 7_zdjec_z_gdanska na Instagramie. Możesz to zrobić poniżej.

Odkrywajcie Polskę, pokazujcie innym i cieszcie się tym! Pozdrawiam, Cześć!

O autorze

Kamil Sulewski

Cześć, jestem Kamil. W wieku osiemnastu lat zainteresowałem się Gdańskiem i generalnie miejskością, co wciągnęło mnie bez końca. Interesuje się historią miasta, inwestycjami, lecz nade wszystko świadomym kontaktem z przestrzenią publiczną.

Dodaj komentarz

O Mnie

Kamil Sulewski

Cześć, jestem Kamil. W wieku osiemnastu lat zainteresowałem się Gdańskiem i generalnie miejskością, co wciągnęło mnie bez końca. Interesuje się historią miasta, inwestycjami, lecz nade wszystko świadomym kontaktem z przestrzenią publiczną.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ostatnie wpisy

Archiwa