7 najlepiej wyświetlanych artykułów na blogu 7 zdjęć z Gdańska w 2021 roku

7

Cześć Przyjaciele!

W 2021 roku na blogu 7 zdjęć z Gdańska, opublikowałem 113 artykułów. Łącznie na blogu zyskałem ponad 290 tysięcy odsłon, co jest TOTALNYM rekordem i biję na głowę rok poprzedni (około 75 tysięcy). Równie okazale (jak na moje zasięgi i możliwości, bez reklamowania się) prezentują się wyświetlenia poszczególnych wpisów. Jeszcze rok temu nie pomyślałbym, że to możliwe, a jednak!

Publikowałem dwa razy w tygodniu szczególnie wszelkie zestawienia “7 miejsc w Gdańsku…” bądź inne z cyfrą siedem. Były “miejskie inspiracje”, kontynuacja “Projektu dzielnicowego”, kilka “Miejskich podróży”, pomysły na zwiedzanie, współpraca z Visit Gdańsk. Pokazałem OGROM niesamowitych, pięknych, znanych i mało znanych miejsc w Gdańsku do zobaczenia. Pokazywałem gdańskie kościoły, wzgórza, ulice. Kontynuowałem przeróżne serie artykułów. W kilku słowach – na blogu pojawiła się MASA wartościowych treści. To już łącznie niemal 700 artykułów.

W sumie w 2021 roku aż 55 wpisów przekroczyło 1000 odsłon, z czego 30 wpisów 2000 odsłon. Nie sposób więc wypisać i pokazać każdego z osobna 😉

W tym podsumowującym artykule, zajmę się najlepszą siódemką, czyli siedmioma artykułami na blogu, które uzyskały w 2021 roku NAJWIĘCEJ odsłon (podpowiem, nie każdy został opublikowany w minionym roku).

Zapraszam serdecznie do przeglądu i lektury 🙂


Pozycja siódma – “Cztery rzadko uczęszczane, a piękne miejsca w Gdańsku #7” – 6570 odsłon

Artykuły z serii “cztery rzadko odwiedzane, a piękne miejsca” zazwyczaj zyskiwały czytelników, jednakże ten konkretny przebił całą resztę. Opublikowałem go w maju minionego roku, pokazując zakątki m.in. Dolnego Wrzeszcza i Oliwy. Jeśli jesteście ciekawi tych miejsc, zapraszam do lektury.

Pozycja szósta – Gotowy plan na 3 dni w Gdańsku! (mapa z trasami, ważne miejsca, informacje praktyczne) – 8141 odsłon

To przewodnik i plan na trzy dni w Gdańsku dla każdego, kto pragnie zobaczyć jak najwięcej i wyjechać NAŁADOWANYM energią ponad 1000-letniego grodu nad Motławą. Łączy on miejsca znane i mniej znane, przeróżne aktywności, różnorodne widoki. Opublikowałem ten artykuł już w czerwcu 2020 roku i wówczas zrobił około 9 tysięcy odsłon. Jeśli dodamy ponad 8 tysięcy w 2021 roku, daje to nam ponad 17 tysięcy wyświetleń. Ogromnie mnie to cieszy. Jeśli macie ochotę zaplanować wizytę w Gdańsku, zapraszam niżej.

Pozycja piąta – “Cztery mało znane i doceniane parki w Gdańsku” – 8259 odsłon

Wpis z kwietnia 2019 roku, dopiero dwa lata później zyskał zwolenników. Na fali sporej ilości wyświetleń na blogu, przypomniałem o niniejszym artykule na FACEBOOK’u i zaskoczył! Wcześniej miał niecałe 800 odsłon. Jeśli chcecie zobaczyć cztery mniej znane parki w Gdańsku, zapraszam niżej.

Pozycja czwarta – “Siedem pomysłów na nieszablonowy spacer po Gdańsku” – 9660 odsłon

Artykuł, w którym nie ściemniam i pokazuje jak w tytule NIESZABLONOWE pomysły na spacery po Gdańsku, opublikowałem w 2017 roku. Zyskał jedynie około 400 odsłon. W 2021 roku niemal 10000! Cieszę się mocno, bowiem jest to zbiór ciekawych tras poza głównym szlakiem, takich jakie lubię najbardziej. Jeśli jeszcze nie czytaliście, zapraszam serdecznie poniżej.

Pozycja trzecia – “Siedem atrakcyjnych miejsc w Gdańsku, których nie zna przeciętny turysta” – 12427 odsłon

Artykuł z sierpnia minionego roku o miejscach, do których turyści raczej nie trafiają. Ale mogą, jeśli czytają mojego bloga. Jak widać ponad 12 tysięcy osób było ciekawych i mam nadzieję, że się nie zawiodło. Zawsze staram się tak dobrać miejsca, by była i natura, i miasto. Jeśli również macie ochotę poznać mniej turystyczny, a piękny Gdańsk, zapraszam niżej.

Pozycja druga – “Oto siedem miejsc, dzięki którym poznasz mniej turystyczny, a piękny Gdańsk” – 12439 odsłon

Podobna tematyka, choć artykuł z 2019 roku. Pokazałem mało turystyczne, aczkolwiek interesujące i wciągające miejsca w Gdańsku. Ponad 12 tysięcy odsłon pokazuje, że takie miejsca przyciągają jak magnez! W sumie (licząc też okres przez 2021 rokiem) ten artykuł ma ponad 13600 wyświetleń. Jeśli macie ochotę na lekturę, klikajcie poniżej.

Pozycja pierwsza – “7 zaskakujących miejsc w Gdańsku do zobaczenia we wrześniu (bądź każdym innym miesiącu)” – 18588 odsłon

Niekwestionowany lider to artykuł, który został wyświetlony ponad 18,5 tysiąca razy! To przykłady miejsc, które warto zobaczyć np. we Wrześniu. Wiele osób go przeczytało, a jeśli Ciebie ominął, zapraszam poniżej.


Kilka (ważnych) słów na koniec

Dziękuję za wizytę na blogu i lekturę tego wpisu. Czekają na Was jeszcze dwa wpisy, w których podsumuje rok 2021 na blogu.

Jeśli nie widziałeś powyższych wpisów, zapraszam do ich przeczytania.

Zachęcam również lajkowania strony “7 zdjęć z Gdańska” na FB jak i 7_zdjec_z_gdanska na Instagramie. Możesz to zrobić poniżej.

Odkrywajcie Polskę, pokazujcie innym i cieszcie się tym! Pozdrawiam, Cześć!

O autorze

Kamil Sulewski

Cześć, jestem Kamil. W wieku osiemnastu lat zainteresowałem się Gdańskiem i generalnie miejskością, co wciągnęło mnie bez końca. Interesuje się historią miasta, inwestycjami, lecz nade wszystko świadomym kontaktem z przestrzenią publiczną.

Dodaj komentarz

O Mnie

Kamil Sulewski

Cześć, jestem Kamil. W wieku osiemnastu lat zainteresowałem się Gdańskiem i generalnie miejskością, co wciągnęło mnie bez końca. Interesuje się historią miasta, inwestycjami, lecz nade wszystko świadomym kontaktem z przestrzenią publiczną.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ostatnie wpisy

Archiwa